Svědectví

Svědectví krupiérky Daniely

Svědectví Honzy Proroka

Svědectví rapera Kalwiche

Svědectví Jirky Folty

Svědectví bývalé satanistky

Životní příběh Dany

Zjistila jsem, že víno rozveselilo moje srdce. Cítila jsem se šarmantnější. Víno se stalo součástí mého života. První roky mě činilo šťastnou, ale pak jsem doplatila. Alkohol mi vzal všechno.

Životní příběh Ester

Chtěla bych vám vyprávět příběh o naší dcerce Gabrielce. V 11. Týdnu těhotenství nám pan doktor zjistil, že miminko má vývojovou vadu,…

Životní příběh Karla

Ze svého dětství, které jsem prožil v dětském domově, si na nic pěkného nevzpomínám. Nedostatek lásky způsobil, že jsem spoléhal jen sám na sebe a nikomu jsem nevěřil. Když jsem v dospělosti poznal Boha osobně, tak se mé životní hodnoty změnily… dokázal jsem odpustit mé matce, dokázal jsem odpustit i svému otci, získal jsem nové přátelé… Poznal jsem, že Bůh dává naději každému člověku, ať je jeho život jakkoli těžký nebo složitý. Věřím, že tu naději má Bůh i pro tebe!

Životní příběh Jany

Můj čas se změnil asi před rokem. Náhle jsem se ocitla v nemocnici a po pár dnech jsem uslyšela diagnózu, které se každý bojí. Bylo to nečekané… Teprve teď jsem si uvědomila, že jsme jenom prach, který nedokáže změnit ani jednu sekundu svého života.

Životní příběh Romana P.

Už na základní škole jsem začal kouřit trávu, LSD a pervitin. Vždycky jsem chtěl, aby to bylo jen pro zábavu. Bohužel ve světě drog to takhle nefunguje. Najednou jsem stál před důležitým rozhodnutím: přestat s drogou a žít jinak, nebo si vzít do ruky jehlu… I když se našli takoví lékaři, kteří řekli mým rodičům, že to nemá význam, a že už z té závislosti nikdy nevyjdu, dnes vím, že když jsem pozval Pána Boha do svého života, On se neotočil zády.

Životní příběh Aleny

Každá další návštěva nemocnice byla plná očekávání, že se snad něco změnilo k lepšímu. Ale pokaždé, když jsme přijeli, nás pán doktor uvítal stejnou větou: „Není to dobré, ale to vy dobře víte.“ Před třemi měsíci jsme absolvovali zatím poslední operaci. Během hospitalizace jsem prožila obrovský Boží zázrak.

Životní příběh Dominika

Vyrůstal jsem v nevěřící rodině. Můj otec nás opustil, když mi bylo asi 6 let. Ve škole jsem byl vždycky „šedou myškou“, které si nikdo nevšímal a tak jsem hledal způsoby, jak se zviditelnit ve svém okolí a být pro lidi zajímavý. Snažil jsem se různými špatnými věcmi upozorňovat na sebe… Na jednom campu jsem slyšel, že Bůh mě bere takového jaký jsem, před Ním si nemusím na nic hrát… uvěřil jsem tomu. Bůh mi vrátil ztracenou identitu a hodnotu.

Životní příběh Romany

Odmalička jsem byla ta hodná holčička, pilná, svědomitá, která se ve škole dobře učila. Od svých rodičů jsem vždycky zažívala pocit lásky a přijetí. Přesto jsem si ve středoškolském a možná pak i ve vysokoškolském věku nebyla jistá tím, jestli je to všechno, co může člověk ve svém životě prožít, jestli není ještě něco víc… a tak jsem začala hledat…

Životní příběh Zuzky

Vyrůstala jsem v rodině, kde taťka a mamka nebyli věřící. Do kostela chodila jenom moje babička a ta mě pořád nutila modlit se Otčenáš, Zdrávas a Andělíčku, můj strážníčku. Mě to strašně otravovalo, nudilo a vůbec mi to nedávalo smysl…